POSTUPOVÉ SÚŤAŽE v šk. roku 2012/13
|
Úspešní žiaci
|
Kolo (Obvodné / Krajské / Regionálne / Celoštátne)
|
Pripravoval
|
Po stopách poľovnej zveri
Súťaž mladých priateľov poľovníctva
|
Patrik Púchovský 5.roč
Dávid Gubo 7.roč
Ľuboslav Furka 5.roč
Družstvo:
Patrik Puchovský 5.roč
Dávid Gubo 7.roč
Luboslav Furka 5.roč.
Družstvo:
Denis Cilling 7.roč
Timotej Bujna 7.roč
Laura Molnárová 6.roč
|
OK – 1. miesto
OK – 1. miesto
OK – 2. miesto
OK – 1. miesto
OK – 3. miesto
|
Mgr. Mladá
|
iBobor
Celoslovenská informatická súťaž
|
Kategória Benjamín:
Samuel Nagy 4.roč
Matúš Gánovský 5.roč
Andreas Halaj 6.roč
Natália Jiránková 6.roč
Tomáš Polovic 7.roč
Nikoleta Dallosová 7.roč
Dávid Gubo 7.roč
Timotej Bujna 7.roč
Kategória Kadet:
Marko Penzeš 8.roč
Oliver Púchovský 8.roč
Patrik Varga 8.roč
Sylvia Dekanová 8.roč
Tomáš Tvarožek 8.roč
Andrea Budayová 8.roč
|
Úspešní riešitelia
Úspešní riešitelia
|
PaedDr. Michalík
|
Šaliansky Maťko
Prednes slovenskej povesti
|
Natália Jiránková 6.roč
|
OK – 2. miesto
|
Mgr. Kertészová
|
Hviezdoslavov Kubín
Prednes poézie
|
Natália Jiránková 6.roč
Rebeka Farkašová 8.roč
Dávid Halás 5.roč
Renáta Nevelöšová 9.roč
|
OK – 2. miesto
OK – 3. miesto
RK – 1. miesto
KK – 2. miesto
OK – 2. miesto
OK – 2. miesto
RK – 2. miesto
|
Mgr. Kertészová
Katarína Petrusová
Mgr. Kudláčiková
PhDr. Fintová
|
O cenu Zlaty Dônčovej
Literárna súťaž
|
Aneta Molnárová 7.roč
|
OK – 3. miesto
|
PaedDr. Miháliková
|
Dobré slovo
Prednes poézie a prózy pre žiakov s VJM
|
Kristián Cimerman 6.roč
Boglárka Csámpaiová 6.roč
Adrián Brath 5.roč
Kristína Obonyová 8.roč
Matej Bencz 8.roč
Orsolya Bezányiová 8.roč
|
OK – 1. miesto
KK – 1. miesto
CK – 1. miesto
OK – 1. miesto
KK – 1. miesto
CK – 3. miesto
OK – 2. miesto
OK – 2. miesto
KK – 2. miesto
CK – 2. miesto
OK – 3. miesto
OK – 3. miesto
|
Mgr. Korecová
|
Rozprávky o kráľovi Matejovi
Prednes v maď. jazyku
|
Alex Andraško 5.roč
Arnold Palaky 3.roč
Zsolt Bencz 2.roč
|
OK – 1. miesto
OK – 1. miesto
OK – 3. miesto
|
Mgr. Korecová
|
Tompa Mihály
Recitačná súťaž v maďarskom jazyku
|
Levente Bencz 1.roč
Arnold Palaky 3.roč
|
OK – 1. miesto
KK – strieb. pásmo
OK – 1. miesto
KK – 2. miesto
Celoštátne – bronz. p.
|
Mgr. Korecová
|
Súťaž hliadok mladých zdravotníkov
|
Mladšie žiačky:
Puchovská Natália 5.roč
Tomíková Karin 5.roč
Kajabová Ivana 5.roč
Hóková Hannah 4.roč
Andrašková Diana 4.roč
Staršie žiačky:
Kristína Bačová 6.roč
Bianka Vágnerová 6.roč
Karin Szépeová 6.roč
Natália Jiránková 6.roč
Laura Molnárová 6.roč
|
OK – 2. miesto
OK – 6. miesto
|
Mgr. Pánisová
Mgr. Pánisová
|
Story
Prednes v cudzom jazyku
|
Daniel Badi 4.roč
Lenka Rončáková 8.roč
Sofia Borbélyová 5.roč
|
OK – 4. miesto
OK – 6. miesto
OK – 15. miesto
|
Mgr. Martišková
Mgr. Gáborová
|
KLOKAN - Medzinárodná
matematická súťaž
|
Timotej Bujna 7.roč
|
Úspešný riešiteľ
|
Mgr. Megová
|
Vianočné aranžovanie
Jarné aranžovanie
Letné aranžovanie
|
Lucia Starovičová 2.roč
|
OK – 3. miesto
OK – 2. miesto
OK – 1. miesto
|
Marta Borbélyová
|
Prehliadka detských folklórnych súborov
|
DFS Jelenček:
1.roč.: Ema Gubová
Laura Bujnová
Adriana Szegényová
Andrej Szegény
Annamária Púchovská
Petra Makóová
2.roč.: Michaela Tóthová
Samuel Jančo
Ema Szegényová
Jakub Jankovič
Lucia Starovičová,
Alex Ackermann,
Natália Maková,
Radoslava Vincúrová
Silvia Bednáriková
4.roč.: Hanah Hóková
Diana Andrašková
Iman El Zokm
5.roč.: Natália Puchovská
6.roč.: Sana Borbélyová
Laura Molnárová
8.roč.: Lívia Borbélyová
Nicole Makóová
9.roč.: Marianna Fazekašová
|
RK – zlaté pásmo
KK – strieborné pásmo
|
Mgr. Žofia Magátová
|
AMFO (fotografická súťaž)
|
Vladimíra Gajdošová
|
KK – 3.miesto ČB foto
KK – čest. uzn. F foto
|
Mgr. Baráthová
|
Znejúca pieseň
Csengő Énekszó
Celoslovenská súťaž detských zborov
|
Zbor maďarského oddelenia:
Timoranská Sanela 4.roč
Csámpaiová Boglárka 6.roč
Balková Brigita 7.roč
Obonyová Kristína 8.roč
Bezányiová Orsolya 8.roč
Vaňová Tímea 8.roč
|
Zlaté pásmo
Cena poroty
Dirigentská cena
poroty
|
Mgr. I. Varga
|
Podzoborský sláviček
Zoboralja Kis Csalogánya
|
Bencz Zsolt 2.roč
Csámpaiová Boglárka 6.roč
Bezányiová Orsolya 8.roč
Vaňová Tímea 8.roč
Skupina:
Bencz Zsolt 2.roč
Bencz Levente 1.roč
Nagy Viktor
Skupina:
Bezányiová Orsolya 8.roč
Obonyová Kristína 8.roč
Balková Brigita 7.roč
|
OK – bronzové pásmo
OK – zlaté pásmo
OK – zlaté pásmo s pochvalou poroty
OK – strieborné pásmo
OK – bronzové pásmo
OK – zlaté pásmo
OK – absolútni víťazi
|
Mgr. I. Varga
|