Športové súťaže 2019/20 Športové súťaže 2018/19 Športové súťaže 2017/18 Športové súťaže 2016/17 Športové súťaže 2015/16 Športové súťaže 2014/15 Športové súťaže 2013/14 Športové súťaže 2012/13 Športové súťaže 2011/12 Športové súťaže 2017/18
Športové súťaže v školskom roku 2017/18
|
Úspešní žiaci, ročník
|
OK – okresné kolo
KK – krajské kolo
umiestnenie
|
Pripravoval(a)
|
Majstrovstvá okresu v atletike
|
Družstvo chlapcov
Dominik Molnár, Kristián Billa, Arnold Palaky, Peter Balko, Patrik Ackermann,
Tomáš Duchoň, Juraj Benc, Sedrik Billa, Tomáš Szabo
Družstvo dievčat
Klaudia Kajabová, Kristína Németová, Zuzana Brathová, Ema Fazekašová,
Sára Tomíková, Nela Šranková, Sanela Timoranská, Vanesa Havalová, Timea Havetová
|
8.m
6.m
|
Mgr. Jánošov
Mgr. Jánošová
|
Majstrovstvá okresu
Hod kriketovou loptičkou
Vrh guľou
|
Dominik Molnár 7.roč
Sanela Timoranská 9.roč
Sanela Timoranská 9.roč
|
6.m
7.m
6.m
|
Mgr. Jánošov
Mgr. Jánošová
|
Malý futbal - školský pohár SFZ
mladšie žiačky
|
Jana Púchovská, Šimona Scholtzová, Barbora Billová 6.roč
Emma Jánošová, Jennifer Kurucová, Kristína Némethová,
Ema Szegénová, Klaudia Kajbová 7.roč
|
OK - 1.m
KK - 2.m
|
Mgr. Jánošová
|
Malý futbal - Futbal CUP ZŠ
žiačky
|
Barbora BillovJakuá 6.r, Emma Jánošová, Jennifer Kurucová, Kristína Némethová,
Klaudia Kajabová, Ema Szegényová 7.r, Iman El Zokm, Vanesa Havalová 9.r
|
OK - 2.m
|
Mgr. Jánošová |
Malý futbal - školský pohár SFZ
mladší žiaci
|
Martin Jánošov, Alex Šrank, Dávid Kollár 5.r
Jakub Biháry, Lukáš Caban, Maxim Kleban 6.r
Dávid Biely, Samuel Gál, Aurel Gál 7.r
|
OK - 2.m
|
Mgr. Jánošov
|
Majstrovstvá vo floorbale
|
Barbora Billová 6.r, Emma Jánošová, Jennifer Kurucová, Kristína Némethová,
Klaudia Kajabová, Ema Szegényová 7.r, Sandra Biháriová, Sára Tomíková,
Ema Fazekašová, Zuzana Brathová 8.r, Vanesa Havalová, Timea Havetová 9.r
|
OK - 1.m
KK - 6.m
|
Mgr. Jánošová
|
Hádzaná chlapci
|
Matúš Bača 7.r, Kristián Billa 8.r, Daniel Badi, Tomáč Duchoň, Andraj Haveta,
Sedrik Billa, Filip Fitoš, Alex Gálik, Bálint Bencz, Ladislav Bús 9.r
|
OK – 2.m
|
Mgr. Jánošov
|
Hádzaná žiačky
|
Barbora Billová 6.r, Emma Jánošová, Jennifer Kurucová, Kristína Némethová,
Klaudia Kajabová 7.r, Sandra Biháryová, Sára Tomíková 8.r,
Sanela Timoranská, Iman El Zokm, Diana Andrašková, Karolína Fazekašová 9.r
|
OK – 5.m
|
Mgr.Jánošová
|
Majstrovstvá okresu
v orientačnom behu
|
Družstvo: Dominik Molnár, Arnold Palaky, Tomáš Duchoň, Sedrik Billa
Dominik Molnár 7.r
|
OK – 5.m
OK - 6.m
KK - 8.m
|
Mgr. Jánošov
|
|
|