Pracovné listy na mimoriadne voľno Sekcia prírodovedných predmetov Pracovné listy z Mat pre 8.ročník Chémia pre 8. ročník Chémia pre 9. ročník Testy z matematiky pre 9.ročník

PaedDr. Tatiana Hornáčková

Pracovné listy na mimoriadne voľno

PL-Prirodne_latky.docx - pre 9. ročník

HORENIE__HASENIE.docx - pre 7. ročník

KYSELINY__HYDROXIDY_pH.docx - pre 8. ročník

Materiály na ďalší týždeň t.j. 23.3. - 27.3. Riešenia úloh pracovných listov posielajte prosím na e-mail thornackova7@gmail.com

Test__Horenie__poziar_a_jeho_hasenie.pdf - 7.ročník     prikladám test aj v inom formáte  Test_-_Horenie__poziar_a_jeho_hasenie.docx

Ako_prebiehaju_chemicke_reakcie.doc.pdf - 7. ročník

Neutralizacia.pdf -8.ročník

Priklady_neutralizacnych_reakcii-PL.pdf -8.ročník

PLASTY.pps - 9. ročník

Plasty-PL.docx - 9. ročník

SYNTETICKE_VLaKNA.pps -9. ročník

PLASTY_A_SYNTETICKE_VLaKNA_-_i-test.xlsx -9. ročník

Mydla_a_saponaty.pptx - 9. ročník

Mydla_a_saponaty-PL.docx -9. ročník

Materiály na ďalší týždeň t.j. 31.3. - 7.4. Riešenia úloh posielajte prosím na e-mail thornackova7@gmail.com

Rychlost_chem._reakcii_v_beznom_zivote.docx - pre 7.ročník

Chloridy.pptx - pre 8. ročník

Kozmeticke_pripravky.pptx , Pesticidy.pptxulohy_pre_9.rocnik.docx - pre 9. ročník

Materiály na ďalší týždeň t.j. od 15.4. do 22.4.

Pre 7. ročník som pripravila prezentáciu nového učiva a online kontrolné otázky k novému učivu na Edupage po prihlásení. Ak bude mať niekto problém úlohy vypracovať online, napíšte mi, potom dám úlohy aj na túto podstranu.

Pre 9. ročník som pripravila prezentáciu nového učiva a online kontrolné otázky k novému učivu na Edupage po prihlásení. Ak bude mať niekto problém úlohy vypracovať online, napíšte mi, potom dám úlohy aj na túto podstranu.

Pre 8. ročník som pripravila prezentáciu nového učiva a online kontrolné otázky k novému učivu na Edupage po prihlásení. Ak bude mať niekto problém úlohy vypracovať online, napíšte mi, potom dám úlohy aj na túto podstranu.