Postupové súťaže v školskom roku 2016/17
|
Úspešní žiaci, ročník
|
OK – okresné kolo
RK – regionálne kolo
KK – krajské kolo
CK – celoštátne kolo
umiestnenie
|
Pripravoval(a)
|
Poznaj slovenskú reč, jazyková súťaž pre žiakov s VJM
|
Ladislav Bús 8.roč
|
RK – 3.m
|
Mgr. Korecová
|
Nitra - moje mesto, literárna súťaž |
Daniel Badi 8.roč |
ocenená práca |
PhDr. Fintová |
Stopami zveri
Mladí priatelia poľovníctva
|
Samuel Jančo 6.roč
Ema Gubová 5.roč
Družstvo:
Nela Gubová 2.roč
Ema Gubová 5.roč
Samuel Jančo 6.roč
|
OK – 1.m (kat.B)
OK – 1.m (kat.A)
OK – 2.m
|
Mgr. Mladá
Ing. E. Jančo
|
Vianočné aranžovanie
|
Lucia Starovičová 6.roč
|
OK – 5.m
|
|
Prednes ľudovej rozprávky Ipolyiho (pre žiakov s VJM)
|
Zsolt Bencz 6.roč
Levente Bencz 5.roč
|
RK – zlaté pásmo
CK - strieborné p.
RK – zlaté pásmo
CK - strieborné p.
|
Mgr. Šimková
|
iBobor
Celoštátna informatická súťaž
|
Kategória Bobrík
1.Simon Vágner 4.roč
Kategória Benjamín
1.Cyntia Szabóová 7.roč
2.Marko Nemček 7.roč
3.Sára Tomíková 7.roč
Nicholas Kazík, Adam Kazík 5.roč
Kategória Kadet
1.Timea Havetová 8.roč
2.Samuel Nagy 8.roč
3.-4.Nela Mária Šranková 8.roč
Šimon Mako, Vanesa Havetová, Daniel Badi, Terézia Očovská, Johana Paráková 8.roč
|
Všetci úspešní riešitelia
|
PaedDr. Michalík
|
Tompa Mihály
Prednes poézie a prózy v maďarskom jazyku pre žiakov s VJM
|
Zsolt Bencz 6.roč
Levente Bencz 5.roč
Arnold Palaky 7.roč
Dávid Baráth 7.roč
Ladislav Bús 8.roč
Máté Larion Varga 5.roč
|
OK – zlaté pásmo
KK - bronzové p.
OK – strieb. pásmo
OK – strieb. pásmo
OK – strieb. pásmo
OK – bronz. pásmo
OK – bronz. pásmo
|
Mgr. Šimková
Mgr. Jančo
Mgr. Jančo
Mgr. Jančo
Mgr. Jančo
Mgr. Jančo
|
Kvíz o Svätom Ladislavovi – pre žiakov s VJM
|
Bálint Bencz 8.roč
|
OK – 2.m
|
Mgr. Jančo
|
Rastliny a zvieratá našich lesov
|
Družstvo 4.ročník
Ema Pauerová, Sára Megoáv, Simon Vágner, Matej Starovič, Martin Jánošov
|
OK – 3.m
|
Mgr. Kopčeková
|
Súťaž mladých zdravotníkov
|
Mladšie žiačky
Ema Gubová, Laura Bujnová, Letícia Novosedlíková, Adriana Szegényová, Liliana Vargová, Adam Kazík 5.roč
Staršie žiačky
Karin Tomíková, Natália Puchovská, Ivana Kajabová 9.roč, Terézia Očovská 8.roč, Luella Kazíková 7.roč
|
OK – 2.m
OK – 4.m
|
Mgr. Pánisová
|
Story – prednes v anglickom jazyku
|
Daniel Badi 8.roč
|
OK – 1.m
|
Mgr. Ochotnická
|
Story – prednes v nemeckom jazyku
|
Daniel Badi 8.roč
|
OK – 3.m
|
Mgr. Mladá
|
SONG – spevácka súťaž v anglickom jazyku
|
Helena Isakkut, Sofia Borbélyová 9.roč, Sandra Borélyová, Diana Andrašková, Iman El Zokm, Nela Šranková, Hannah Hóková 8.roč
|
OK – 3m
|
Mgr. Ochotnická
|
Hviezdoslavov Kubín
|
Dávid Halás 9.roč
Daniel Badi 8.roč
|
OK – 2.m, KK – 3.m
OK – 3.m
|
Mgr Kudláčiková
|
Dobré slovo – prednes v SJ pre žiakov s VJM
|
Zsolt Bencz 6.roč
Levente Bencz 5.roč
Dávid Baráth 7.roč
Ladislav Bús 8.roč
Tibor Vraniak 8.roč
|
OK – 1.m
OK – 3.m
OK – 1.m, KK – 3.m
OK – 1.m
OK – 1.m
|
Mgr. Korecová
|
Kĺúče od zlatého mesta – literárna súťaž s celoslovenskou pôsobnosťou
|
Adrián Bencz 5.roč, próza
|
CK – 3.m
|
PaedDr. Miháliková
|
Súťažná výstava papierových a plastových modelov v CVČ v Nitre
|
Aurel Gál 6.roč
Lucia Starovčová 6.roč
Patrik Schimpl 2.roč
|
1.m
1.m – zlatý pohár, cena riaditeľky CVČ
2.m
|
Mgr. Schimplová
|
Regionálna prehliadka DFS HELIČKY
Krajská postupová súťaž a prehladka DFS TRVALKY
|
Tadeáš Labant, Lukáš Fazekaš 1.roč, Matej Gyepes, Ondrej Gyepes, Kamila Kazíková, Nela Gubová, Vanessa Benczová, Nela Franková 2.roč, Lurdes Berkyová 3.roč, Filip Fazekaš 5.roč, Annamária Púchovská, Ema Gubová, Adriana Szegényová, Laura Bujnová 5.roč, Sivia Bednáriková, Michaela Tóthová 6.roč, Natália Puchovská 9.roč
|
Zlaté pásmo
Zlaté pásmo
|
Mgr. Žofia Magátová
|
Biblia očami detí – výtvarná súťaž
|
Laura Kupečeková 6.roč.
|
Diecézne kolo – 2.m
|
Mgr. Schimplová
|