Milí žiaci a rodičia, v tomto čase zvykneme skrášľovať priestory našej školy nádhernými výtvormi z tekvíc a tekvičiek, ktoré do školy prinášajú žiaci a ich rodičia. Aj tento rok sa tešíme, že sa zúčastníte na tejto milej výstavke a prinesiete svoje tekvičky do školy pre radosť všetkých. Môžu to byť tekvičky, ktorým dala svoj zvláštny tvar príroda alebo to môžu byť vaše šikovné ruky a rôzne nápady, ktoré z obyčajnej tekvice spravia neobyčajnú. Najoriginálnejšie výtvory budú vyhodnotené.
Kto sa chce zúčastniť, môže svoju tekvičku priniesť vo stredu 5. 10. 2022 ráno pred vyučovaním.
